Pire İlaçlama

Pire İlaçlama
Pire İlaçlama

Pire İlaçlama Firması

Sıcakların geliyor olması her ne kadar bir kesimi mutlu ediyor olsa bile, maalesef bazı durumlarda pek de hoş olmayan sonuçlar doğuracaktır. Yazın geliyor olması demek, aynı zamanda sıcakların bastırması ve bazı böceklerin ortaya çıkması demektir. En çok ortaya çıkan böcek türleri ise pireler olacaktır. Pireler günlük hayatımızı yaşamamızı oldukça zorlaştıracak ve yaşam alanımızı büyük bir ölçüde tehdit edecektir. Pire ilaçlama bu aşamada kesinlikle yapılması gereken bir hizmet olarak karşımıza çıkacaktır. Alanında uzman ekibimiz tarafından, hem sağlığınızı etkileyen hem de yaşamınızı etkileyen bu böceklerden uzaklaşabilirsiniz. Bahçelerde çoğalmaya başlayan ve evlere kadar giren pirelerden kurtulmanın en kolay yolu ilaçlamadır.

Pire İlaçlama Nedir?

Bahsettiğimiz üzere pireler, yaz mevsiminin gelmesi ile beraber ortaya çıkacaktır. Bu durumda bizleri yaza pek de güzel şekilde hazırlamayacaktır. Bakıldığı zaman, her ne kadar diğer haşerelere bir çözüm bulunuyor olsa bile; pirelere bir çözüm bulmak neredeyse imkansızdır. Yapıları gereği onları bulmak ve kendi imkanlarımız ile onları ilaçlamak bu anlamda oldukça zorludur. Özellikle de bahçeli bir evde oturuyorsanız, daha çok bu duruma maruz kalacaksınız. Sadece sağlığınız değil aslında bir yerde eviniz ile de başa çıkmayacaksınız. Bu durumun engellemesine pire ilaçlama hizmeti denilmektedir. Uzman ekibimiz bu konuda en kısa sürede evlerinizi pirelerden arındıracak ve sizler geri kazandıracaktır.

Pire İlaçlama Nasıl Yapılır?

Tüm haşerelerin ilaçlanması aynı makineler ve aynı ilaçlarla gerçekleşmeyecektir. Pireler diğerlerine nazaran daha yoğun ürerler ve ulaşılması bakımından imkansız olan böceklerdir. Bunlardan kurtulmak için pek de elinizden bir şey gelmeyecektir. Pire ilaçlama firmaları bu konuda uzman olan ekibimiz ile sizlere gereken yardımı sağlayacaktır. Pire ilaçlama öncesinde muhakkak bulunulan mekan araştırılmalıdır. Nereden geldiği ve aynı zamanda ne kadar yoğun olduğu bu aşamada önem arz edecektir. Sonrasında mekanın en iyi şekilde temizlenmesi ve ilaçlanmaya hazırlanması gerekecektir. Uzman olan ekibimiz her ne kadar işi en kısa sürede halletmeye çalışacak olsa bile; yoğunluğa göre de bu sürede bazı değişiklikler olabilecektir.

Pire İlaçlama Neden Yapılır?

Evlerde bulunan böcekler, bizlerin sadece yaşam alanını ihlal etmez. Aynı zamanda sağlığımızı da oldukça olumsuz yönde etkileyeceklerdir. Özellikle de pireler, bizlerin sağlığını farklı yönde etkiler ve belki de günlük yaptığımız işleri yapamamamıza neden olurlar. Bunun önüne geçebilmek adına ise kesinlikle ilaçlama işlemi geciktirilmemelidir. Bazı durumlar, zaten yeteri kadar değiller ya da fazla olduğu zaman ilaçlama yapılır gibi düşünceler bulunmaktadır. Fakat bunlar, böceklerin daha fazla oluşmasına, çoğalmasına ve baş edilemez noktalara kadar sürüklemesine neden olacaktır. Pire ilaçlama faaliyeti ise bu durumda aslında ne kadar gerekli olduğunu ortaya koyar. Hem anında kurtulmanızı sağlayacaktır hem de yaşamsal faaliyetlerinizi artık etkilemeyecektir. Bu durumda geciktirmeden önlem alınması, en baş edilir çözüm olacaktır.

Pire İlaçlama Fiyatları

Söz konusu hizmet için yapılması gereken şey öncesinde mekanın araştırılması olacaktır. Pirelerin nereden geldiği ve nasıl çoğaldığı, aynı zamanda ne kadar yoğunlukta olduğu fiyat politikasını belirleyen olan unsurlar haline gelecektir. Pire ilaçlama fiyatları bu durumlara göre değişiklik gösterecektir. Bazı durumlarda farklı ilaçlarda kullanılabilir. Özellikle de eviniz içerisinde kronik hastalığı olan birileri varsa, ilaçlar bu duruma göre değişecektir. Pireler yoğunlukta ise işlem daha uzun süreceğinden fiyatta bu bağlamda yükselecektir. Eğer ilaçlanacak mekan büyük ise, ekip sayısı buna göre fazla olacak ve daha fazla iş gücü gerekecektir. Bu durumda fiyatın artmasına neden olan sebepler arasında olacaktır.

Pire İlaçlama Hizmeti Hakkında Bize Sıkça Sorulan Soruları Sizler İçin Listeledik.

Sıkça Sorulan Sorulara Lütfen Göz Atın.

Pire ilaçlama yapırlırken evi terk etmem gerekiyormu?

Pire ilaçlama uygulaması yapılırken evi terk etmeye gerek yoktur sağlık açısından sorun teşkil etmez.

Pire ilaçlama yapılırken evdeki kedim etkilenirmi?

Pire uygulamasında evcil hayvanlar uygulama esnasın da ve sonrasında tedbir amaçlı 2 saat uygulama yapılan alanda olmaması gerekir.

Pire ilaçlamadan ne kadar süre sonra temizlik yapabilirim?

Pire uygulamasından hemen sonra temizlik olmaması etkisininin azalmamasından dolayadır temizlik yapılmama süresi 48 saattir.

Pire ilaçlama uygulaması nasıl yapılmaktadır?

Pire ilaçlama uygulaması spreyleme sistemi ile yapılmaktadır ve tüm alan ilaçlaması olarak adlandırılır.

Kullanılan ilaçların insanlar ve hayvanlar üzerinde zararlı etkileri varmıdır?

Temas olmaması durumunda kullanılan ilaçlar sağlığa zararlı değildir.

İstanbul Anadolu yakasında hangi ilçelerde hizmet veriyorsunuz?

İstanbul Anadolu yakasının tüm ilçelerine servisimiz vardır.

Tüm haşere ve böcek ilaçlama uygulamalarınız garantilimi?

Haşere uygulamamız uzman kadrolar tarafından özenle uygulanmakta ve sorunun tamamına cevap vermektedir.

Pire için tek ilaçlama yeterlimidir?İkinci seans ilaçlama gerekirse tekrar ücret ödeyecekmiyim?

Firmamızın pire ilaçlama uygulamalarındaki tek seansta başarı oranı %90 dır.İkinci uygulamanın gerektiği durumlarda garanti kapsamında ücret talep edilmez.

Pire ilaçlama uygulaması ortalama ne kadar zaman alır?

Pire ilaçlama uygulaması 75m2 bir alanda ortalama 30 dakika sürmektedir.

İstanbulda tüm ilçelere böcek ilaçlama hizmeti veriyormusunuz?

İstanbul şehrimizin 39 ilçesine ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

İstanbul Avrupa yakasında hangi ilçelerde hizmet veriyorsunuz?

İstanbul Avrupa yakasının tüm bölgelerine ekibimiz mevcuttur.

İlaçlamadan sonra her hangi bir belge alacakmıyım?

Sağlık bakanlığı onaylı belğe alınmadan işleminiz ruhsatsız bir şirket tarafından yapılmış olma ihtimali olabilir, tarafımızca yapılan işlemlerde belgeyi biz kurumsal böcek ilaçlama şirketi olarak sunmaktayız.

 

Böcek İlaçlama Haşere İlaçlama Ev İlaçlama Pire İlaçlama Fare İlaçlama